TR100RID
TR100RID Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
27EE50C37529491892B07A72781DB85B-1en.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 250V 100A TD RK5 FUSE SMARTSPO
Features: Indicating
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminals
Size / Dimension: 1.063" Dia x 5.866" L (27.00mm x 149.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: RK5
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC: 250 VAC
Voltage Rating - DC: 250 VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 250V 100A TD RK5 FUSE SMARTSPO, Features: Indicating, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminals, Size / Dimension: 1.063" Dia x 5.866" L (27.00mm x 149.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: RK5, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Voltage Rating - DC: 250 VDC.