TR10F100MJNES Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 1watt 100M ohm 5% 6.5kV 200ppm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук