TR10F10M0FKES
TR10F10M0FKES Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 0.5W 10Mohms 1% 100ppm
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук