Продукція > VISHAY > TR10F200MKMRS
TR10F200MKMRS
TR10F200MKMRS Vishay
tr.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 200M Ohm 10% 1W ±300ppm/°C RDL Strip
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук