TR10F20K0FKES
TR10F20K0FKES Vishay Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 20K OHM 1% 1W RADIAL
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 20Kohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10F20K0FKES TR10F20K0FKES Виробник : Vishay / Techno tr.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1W 20Kohms 1% 100ppm