TR10F2K50FKES
TR10F2K50FKES Vishay Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 2.5K OHM 1% 1W RADIAL
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 2.5Kohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10F2K50FKES TR10F2K50FKES Виробник : Vishay / Techno tr.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1W 2.5Kohms 1% 100ppm