TR10F390KFKES
TR10F390KFKES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 390Kohms 1% 100ppm
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10F390KFKES TR10F390KFKES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 390K OHM 1% 1W RADIAL