TR10F50M0FNES
TR10F50M0FNES Vishay Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 50M OHM 1% 1W RADIAL
Packaging: Strip
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 1.000" L x 0.125" W (25.40mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm)
Resistance: 50 mOhms
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 50M OHM 1% 1W RADIAL, Packaging: Strip, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 1.000" L x 0.125" W (25.40mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm), Resistance: 50 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10F50M0FNES TR10F50M0FNES Виробник : Vishay / Techno tr.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1W 50Mohms 1% 200ppm