TR10F57M6FKEB
TR10F57M6FKEB Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole TR 1W, med. voltage, 57.6 MOhms 0.01 100ppm Sn100, Bag
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук