TR10F80M0FNES
TR10F80M0FNES Vishay Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 80M OHM 1% 1W RADIAL
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 80Mohms 1% 200ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10F80M0FNES TR10F80M0FNES Виробник : Vishay / Techno tr.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 1W 80Mohms 1% 200ppm