TR10X200MJNES
TR10X200MJNES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 1W 200Mohms 5% 200ppm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200M OHM 5% 1W RADIAL, Packaging: Strip, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 1.000" L x 0.125" W (25.40mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm), Resistance: 200 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR10X200MJNES TR10X200MJNES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 200M OHM 5% 1W RADIAL
Packaging: Strip
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 1.000" L x 0.125" W (25.40mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm)
Resistance: 200 mOhms