TR10X22M0KNEB
TR10X22M0KNEB Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole TR 1W, max voltage, 22 MOhms 0.1 200ppm Sn100, Bag
на замовлення 85 шт:
Написати відгук