Продукція > SELTECH > TR1813L042YN8GDAP-2
TR1813L042YN8GDAP-2
TR1813L042YN8GDAP-2 Seltech
TR1813L042YN8GDAP-2.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 73DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Rubber
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Ingress Protection: IPX7
Frequency - Self Resonant: 700Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 700 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 73.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 73DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Rubber, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Ingress Protection: IPX7, Frequency - Self Resonant: 700Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 700 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 73.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.