TR200RID
TR200RID Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
27EE50C37529491892B07A72781DB85B-1en.pdf
Виробник: Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
Description: 250V 200A TD RK5 FUSE SMARTSPO
Features: Indicating
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.126" L (40.00mm x 181.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Slow Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CSA, UL
Class: RK5
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC
Voltage Rating - AC: 250 VAC
Voltage Rating - DC: 250 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 250V 200A TD RK5 FUSE SMARTSPO, Features: Indicating, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.126" L (40.00mm x 181.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Slow Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CSA, UL, Class: RK5, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 20kA DC, Voltage Rating - AC: 250 VAC, Voltage Rating - DC: 250 VDC.