TR20H10M0FKES
TR20H10M0FKES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 2W 10Mohms 1% 100ppm
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR20H10M0FKES TR20H10M0FKES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 10M OHM 1% 2W RADIAL