TR20H20M0FKES
TR20H20M0FKES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 2W 20Mohms 1% 100ppm
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR20H20M0FKES TR20H20M0FKES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 20M OHM 1% 2W RADIAL