TR20H50M0FKES
TR20H50M0FKES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 2watt 50Mohms 1% 100ppm
на замовлення 79 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR20H50M0FKES TR20H50M0FKES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 50M OHM 1% 2W RADIAL