TR20JBC10R0
TR20JBC10R0 SEI Stackpole
SEI_TR.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thick Film Resistors - Through Hole RES, TO-220, 10 ohm, 5%, 50 ppm, 20W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук