TR20X500MFNES
TR20X500MFNES Vishay Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 500M OHM 1% 2W RADIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Strip
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 2.000" L x 0.125" W (50.80mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm)
Part Status: Active
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 500M OHM 1% 2W RADIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Packaging: Strip, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 2.000" L x 0.125" W (50.80mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm), Part Status: Active, Resistance: 500 mOhms.
Інші пропозиції TR20X500MFNES
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR20X500MFNES TR20X500MFNES Виробник : Vishay / Techno tr.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 2W 500Mohms 1% 200ppm