TR30J400MMNES
TR30J400MMNES Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole TR 3W, med. voltage, 400 MOhms 0.2 200 ppm Sn10, Reel tape
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук