Продукція > CINCON > TR30RDM050-01G11-BE-BK-Level-VI
TR30RDM050-01G11-BE-BK-Level-VI
TR30RDM050-01G11-BE-BK-Level-VI Cincon
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 5VDC Output, 5.0A, 5.5x2.1x12mm Right Angle, DC Cable 720mm with Ferrite Core, UL1571 with OVP, Blue-Black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук