Продукція > CINCON > TR30RDM050-39G02-RD-BK-Level-VI
TR30RDM050-39G02-RD-BK-Level-VI
TR30RDM050-39G02-RD-BK-Level-VI Cincon
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 5VDC Output, 5.0A, 3.5x1.35x9mm Straight, DC Cable 1220mm, UL1571 with OVP, Red-Black
Написати відгук