Продукція > CINCON > TR30RDM050-48G11-BE-BK-Level-VI
TR30RDM050-48G11-BE-BK-Level-VI
TR30RDM050-48G11-BE-BK-Level-VI Cincon
Datasheet_TR30RDM-1948276.pdf
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 5VDC Output, 5.0A, 5x1.5x9.5mm Right Angle, DC Cable 720mm with Ferrite Core, UL1571 with OVP, Blue-Black
Написати відгук