Продукція > CINCON > TR30RDM120-48G11-RD-BK-Level-VI
TR30RDM120-48G11-RD-BK-Level-VI
TR30RDM120-48G11-RD-BK-Level-VI Cincon
SPEC-TR30RDM-V10-1382149.pdf
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 12VDC Output, 2.5A, 5x1.5x9.5mm Right Angle, DC Cable 720mm with Ferrite Core, UL1571 with OVP, Red-Black
Написати відгук