Продукція > CINCON > TR30RDM150-01G02-BE-BK-Level-VI
TR30RDM150-01G02-BE-BK-Level-VI
TR30RDM150-01G02-BE-BK-Level-VI Cincon
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 15VDC Output, 2.0A, 5.5x2.1x12mm Right Angle, DC Cable 1220mm, UL1571 with OVP, Blue-Black
Написати відгук