Продукція > CINCON > TR30RDM240-01G02-BE-BK-Level-VI
TR30RDM240-01G02-BE-BK-Level-VI
TR30RDM240-01G02-BE-BK-Level-VI Cincon
Datasheet_TR30RDM-1948276.pdf
Виробник: Cincon
Wall Mount AC Adapters Switching Adapter, Level VI, Wallmount, Medical, 30 Watt, 80-264VAC Input, 24VDC Output, 1.25A, 5.5x2.1x12mm Right Angle, DC Cable 1220mm, UL1571 with OVP, Blue-Black
Написати відгук