TR70MA360-01E03 VI
TR70MA360-01E03 VI Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 68W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 36V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Approval Agency: CE, cURus, FCC, Nemko
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.9A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 68 W
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 68W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 36V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, FCC, Nemko, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.9A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 68 W.