Продукція > TAI-SHING > TR99-24VDC-SB-C
TR99-24VDC-SB-C Tai-Shing
tr99.pdf
Виробник: Tai-Shing
24V, 1Form C, 10A, 250VAC Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук