Продукція > GLOBTEK, INC. > TR9LS1111T00CIMR6B
TR9LS1111T00CIMR6B
TR9LS1111T00CIMR6B GlobTek, Inc.
?id=01ta0000007cncM
Виробник: GlobTek, Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 60W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.63" L x 2.11" W x 1.35" H (117.5mm x 53.5mm x 34.2mm)
Voltage - Output: 54V
Output Connector: Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.111A
Input Connector: IEC 320-C6
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Standard Number: 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 60W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.63" L x 2.11" W x 1.35" H (117.5mm x 53.5mm x 34.2mm), Voltage - Output: 54V, Output Connector: Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.111A, Input Connector: IEC 320-C6, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Standard Number: 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1.