TRA3513NCM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH PMT 351-366MHZ 3DBI WHT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 351MHz ~ 366MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.300" (83.82mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 358.5MHz
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMNI PH PMT 351-366MHZ 3DBI WHT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 351MHz ~ 366MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.300" (83.82mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 358.5MHz, Power - Max: 100 W.