TRA3650S3N-002 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH 3.65-3.70G 3DBI 100W WHT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 3.65GHz ~ 3.7GHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.300" (83.82mm)
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.675GHz
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMNI PH 3.65-3.70G 3DBI 100W WHT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 3.65GHz ~ 3.7GHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.300" (83.82mm), Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.675GHz, Power - Max: 100 W.