TRAB13803 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH 1.38-1.44GZ BK 3DBI 100W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 1.38GHz ~ 1.44GHz
Applications: GSM, PCS
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.41GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Power - Max: 100 W