TRAB82138UM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH 821-896MHZ BK 150W MB8UM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 858.5MHz
Power - Max: 150 W
Написати відгук
Description: OMNI PH 821-896MHZ BK 150W MB8UM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 858.5MHz, Power - Max: 150 W.