TRAB9023PT5NL TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM 902-928MHZ BK
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
Написати відгук
Description: ANT PHANTOM 902-928MHZ BK, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.