TRABT1560
TRABT1560 TE Connectivity Laird
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 164MHZ DOME NMO BASE 2.3"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 156MHz ~ 172MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.500" (88.90mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 164MHz
Part Status: Active
Power - Max: 60 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF ANT 164MHZ DOME NMO BASE 2.3", Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 156MHz ~ 172MHz, Gain: 0dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.500" (88.90mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 164MHz, Part Status: Active, Power - Max: 60 W.