Продукція > MIKROBEST > TRAM-230VAC-8PIN
TRAM-230VAC-8PIN
TRAM-230VAC-8PIN MIKROBEST
Tram-8-pin-230-user-manual.pdf
Виробник: MIKROBEST
Category: Analogue Timers
Description: Automation module: timer; 0,25s÷12min; DPDT; 250VAC/8A,24VDC/8A
Type of automation module: timer
Counting range: 0,25s...12min
Kind of output: DPDT
Output 1 electrical parameters: 24V DC / 8A; 250V AC / 8A
Supply voltage: 230V AC
Manufacturer series: TRA
Number of operation modes: 4
Electrical connection: round socket
Mounting: socket
Body dimensions: 35x35x105mm