TRC-025S035PS
TRC-025S035PS Thomas Research Products
LED_Driver_Cat_2010.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 24 ~ 72V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm), Voltage - Output: 24 ~ 72V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.