TRC-025S062PS Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 13 ~ 40V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 620mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 25 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.15" L x 3.07" W x 1.06" H (80.0mm x 78.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 13 ~ 40V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 620mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1.