TRC-025S105PS
TRC-025S105PS Thomas Research Products
LED_Driver_Cat_2010.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.05A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 8 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.05A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm), Voltage - Output: 8 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.