TRC-025S140DS Thomas Research Products
LED_Driver_Cat_2010.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.4A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 18V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.4A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.07" L x 3.15" W x 1.02" H (78.0mm x 80.0mm x 26.0mm), Voltage - Output: 6 ~ 18V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.