TRC-050S035DT
TRC-050S035DT Thomas Research Products
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 47-142V 350MA
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Voltage - Output: 47 ~ 142V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 55°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 47-142V 350MA, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm), Voltage - Output: 47 ~ 142V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 55°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.