TRC-050S110SC
TRC-050S110SC Thomas Research Products
TRC-050S110SC.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 1.1A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.77" L x 1.67" W x 1.36" H (172.0mm x 42.5mm x 34.5mm)
Voltage - Output: 14 ~ 40V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus, EN
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.1A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 1.1A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.77" L x 1.67" W x 1.36" H (172.0mm x 42.5mm x 34.5mm), Voltage - Output: 14 ~ 40V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, EN, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.1A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.