TRC-096S070DT
TRC-096S070DT Thomas Research Products
TRC-096_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 68-137V 700MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.69" L x 2.66" W x 1.45" H (170.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 68 ~ 137V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 68-137V 700MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.69" L x 2.66" W x 1.45" H (170.0mm x 67.5mm x 37.0mm), Voltage - Output: 68 ~ 137V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.