TRC-120S035DT
TRC-120S035DT Thomas Research Products
TRC-120_ST-DT_Series_Ds.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 20-34V 3.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.48" L x 2.66" W x 1.44" H (190.0mm x 67.5mm x 36.5mm)
Voltage - Output: 206 ~ 343V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 120 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 20-34V 3.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.48" L x 2.66" W x 1.44" H (190.0mm x 67.5mm x 36.5mm), Voltage - Output: 206 ~ 343V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.