TRC-200S070DT
TRC-200S070DT Thomas Research Products
TRC-200_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRVR CC AC/DC 171-285V 700MA
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 9.25" L x 3.13" W x 1.55" H (235.0mm x 79.5mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 171 ~ 285V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 200 W
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 171-285V 700MA, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 9.25" L x 3.13" W x 1.55" H (235.0mm x 79.5mm x 39.5mm), Voltage - Output: 171 ~ 285V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.