TRCG-2.500
TRCG-2.500 Essentra
TRCG_TD-1714084.pdf
Виробник: Essentra
Racks & Rack Cabinet Accessories Card Guide,Tension,Black,2.5 in Lg, Card Guide,Tension,Black
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE TEN-RACK 2.5X2.2", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 0.050 ~ 0.087" (1.30 ~ 2.20mm) PC Boards, Accessory Type: Polycarbonate, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 0.050 ~ 0.087" (1.30 ~ 2.20mm) PC Boards
Accessory Type: Polycarbonate, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm)