Продукція > L-COM > TRD624AHFO-BLK-150F
TRD624AHFO-BLK-150F
TRD624AHFO-BLK-150F L-com
TRD624AHFO-BLK-150F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: C6A SF/UTP 24STR 600V POE CM-CMX
Features: Molded Plugs
Packaging: Bag
Connector Type: Plug to Plug
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Length: 150.00' (45.72m)
Shielding: Shielded
Style: Cat6a
Number of Positions/Contacts: 8p8c (RJ45, Ethernet)
Cable Type: Round Cable
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C6A SF/UTP 24STR 600V POE CM-CMX, Features: Molded Plugs, Packaging: Bag, Connector Type: Plug to Plug, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Length: 150.00' (45.72m), Shielding: Shielded, Style: Cat6a, Number of Positions/Contacts: 8p8c (RJ45, Ethernet), Cable Type: Round Cable.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRD624AHFO-BLK-150F TRD624AHFO-BLK-150F Виробник : L-Com TRD624AHFO_BLK_100F_2D.pdf Ethernet Cables / Networking Cables C6a SF/UTP 24STR 600V PoE CM-CMX TPE BLK 150F