TRE06S150-E-01E03 VI
TRE06S150-E-01E03 VI Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-TRE06-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.05" L x 1.42" W x 0.99" H (52.0mm x 36.0mm x 25.2mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 400mA
Input Connector: KSC 8305
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.05" L x 1.42" W x 0.99" H (52.0mm x 36.0mm x 25.2mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 400mA, Input Connector: KSC 8305, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.