TRE15050-E-12G03 VI Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-TRE15-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: ADAPTER AC-DC
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.30" W x 2.62" H (71.0mm x 33.0mm x 66.6mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.8" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW
Power (Watts): 10 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADAPTER AC-DC, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.30" W x 2.62" H (71.0mm x 33.0mm x 66.6mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.8" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW, Power (Watts): 10 W, Standard Number: 62368-1.