TRE15120-E-01G13 VI Cincon Electronics Co. LTD
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.30" W x 2.62" H (71.0mm x 33.0mm x 66.6mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.8" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: ADAPTER AC-DC, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.30" W x 2.62" H (71.0mm x 33.0mm x 66.6mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.8" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV, UKCA, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 62368-1.